Фальсифіковане масло з Прикарпаття постачатимуть в садочки Чернівців

 • Чернівецька міська рада уклала договір з молокозаводом, який є одним із найбільших порушників виготовлення масла в Україні, пише ТСН.

  Серед лідерів за кількістю домішок  – продукція Івано-Франківського молокозаводу, від 45% до майже 60%. Саме це підприємство наприкінці минулого року виграло тендер на постачання продукції в усі дитячі садочки Чернівців, а це 23 тонни масла на три мільйони гривень. 

  Про те, що постачальник масла не сумлінний у Чернівецькому відділі освіти знають ще з минулого року. Продукція Івано-Франківського молокозаводу вже викликала нарікання, але з ним знову уклали договір.

  “В кінці 2019 року ті проби, які були взяті, не зовсім відповідали тим параметрам, які були зафіксовані в документації. Але у зв’язку з тим, що молокозавод виконує усі умови, які зараз висуваються до цього товару, то підстав не укладати договір, коли він запропонував найнижчу ціну, немає “, – каже Сергій Мартинюк, керівник управління освіти Чернівецької міської ради .

  Таких тендерів, де переможцем є Івано-Франківський молокозавод, є десятки, на суми від тисячі гривень до кількох мільйонів. Роз’їжджається продукція у різні регіони України.

 • У Держпродспоживслужбі обіцяють реагувати жорстко.

  Коли журналісти ТСН звернулися до Івано-Франківського молокозаводу, то їм відповіли, що замінники не використовують, але не відкидають можливості впливу на якість людського чинника. Пообіцяли провести внутрішнє розслідування.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!