Філіжанка кави з письменником: у Франківську відбулася зустріч зі Степаном Процюком

 • Сьогодні, 25 вересня, в Івано-Франківську, в рамках реалізації проекту “Назустріч улюбленому письменнику”, відбулася зустріч з Степаном Процюком.

  “Проект започатковано Обласною науковою бібліотекою, спільно з громадською організацією “Поступовий гурт франківців”, – коментує модератор заходу Христина Шовкопляс.

  За словами організаторів, це вже шоста зустріч в рамках проекту. Переможці анкетування, присвяченого біографії та творчості Степана Процюка, мали можливість за філіжанкою кави поспілкуватися з письменником. Цьогоріч їх було вісімдесят троє.

  На початку зустрічі, присутні переглянули уривок фільму “70-ті”, який був знятий за мотивом роману Степана Процюка: “Травам не можна помирати”. Після цього, читачі спілкувалися з літератором та давали різні запитання, зокрема про психологічний характер його творчості:

  “Я навчився дивитися в середину себе й там бачу все, що притаманне для людини. І боягузливість, і заздрісність – це просто треба визнати, а я цьому ще вчуся”, – розповідає Степан Процюк.

  Як це часто буває у літературі, письменник каже, що його книги кращі за нього самого:

 • “Письменник це посудина через яку проходять важливі речі”, – наголошує літератор.

  Читайте також: В Івано-Франківську сильний вітер повалив дерева (ФОТО)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!