ФК “Калуш” отримав нового наставника

• Сьогодні, другого січня, було оголошено, нового тренера футбольного клубу “Калуш”.

ФК “Калуш” став одним із найяскравіших вражень першої половини сезону 2018/2019 у Другій лізі – за підсумками 9 турів лідирував у Групі “А”, у Кубку України дійшов до 1/8 фіналу, склавши зброю лише перед фаворитами Першої ліги, СК Дніпро-1, пише sportarena.

Однак взимку клуб-новачок професіонального футболу зважився на тренерську рокіровку – кандидатами на вакантне, після відходу Василя Малика, місце називалося кілька спеціалістів, однак у підсумку футбольний клуб “Калуш” очолить Андрій Нестерук.

Молодий фахівець родом із Івано-Франківщини, свого часу зовсім молодим грав за Калуш, після чого переїхав у Молдову, де став триразовим чемпіоном та володарем місцевого кубка.

Останнім часом Андрій Петрович очолював аматорську команду Карпати (Галич), з якою виграв чемпіонат Івано-Франківської області та успішно дебютував у Чемпіонаті ААФУ.

Новоспечений тренер ФК “Калуш”, називає їх хорошою командою і каже, що бачить в ній серйозні перспективи:

“Мій попередник провів хорошу роботу, а ми будемо старатися підтримати цей рівень і дещо покращити”, – розповів Андрій Нестерук.