“Forbes Ukraine” визнав Івано-Франківськ найкращим містом для бізнесу

 • Івано-Франківськ зайняв першу сходинку у рейтингу міст “Найкращі українські міста для бізнесу”.

  Нещодавно у продаж вийшов свіжий номер журналу “Forbes Ukraine”. У виданні опублікували рейтинг українських міст для ведення бізнесу – і в цьому списку Івано-Франківськ зайняв перше місце.

  “Цікаво проаналізувати показники, що сформували загальний бал. Попри одне з найнезручніших транспортних сполучень і дуже посередню купівельну спроможність населення, гляньте який високий бал регіонального Doing business!!! Додаємо нашу любов до свого міста (сприйняття міста мешканцями), хорошу екологічну ситуацію і геть непогану прозорість міської влади- маємо перемогу!”, – пише Галина Гривнак.

  Івано-Франківську поступилися навіть Вінниця, Львів та Київ. Оцінка за 10 різними критеріями у підсумку дала столиці Прикарпаття 720 балів.

  “Найвищу оцінку ми отримали у галузі розвитку регіонального бізнесу – 88 балів. Також по 86 отримали за сприйняття міста мешканцями та за екологічну ситуацію, 85 – за міграційну привабливість. Завжди знав, що ми найкращі. А тепер, завдяки “Forbes Ukraine”, про це знає вся Україна!”, – каже мер Франківська Руслан Марцінків.

  Читайте також: Чорна п’ятниця – Марцінків та посадовці перевірили “Позитрон”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!