Франківська лікарка започаткувала онлайн-марафон здорового харчування

Лікарка-дієтологиня університетської клініки Івано-Франківського національного медичного університету Віра Бойчук під час карантину започаткувала онлайн-марафон здорового харчування.

За її словами, у перші дні пандемії було багато паніки і стурбованості, тож медики взялися за підтримку своїх пацієнтів різними способами.

“У мене виникла думка – а чим можу допомогти я? У засобах масової інформації дуже багато говорилося про спосіб життя, денний режим, про те, які ліки потрібно вживати. А натомість дуже мало уваги приділялося харчуванню і сну, свіжому повітрю. Тож саме тому я вирішила запровадити марафон здорового харчування”, – каже Віра Бойчук.

Він складається з чотирьох вебінарів, які учасники можуть переглянути в будь-який зручний для себе час, йдеться у сюжеті Каналу 402.

Лікарка також щодня публікувала своє меню, а учасники марафону – своє. Вони обговорювали здорову їжу, необхідність пити воду і робити зарядку тощо. За словами Віри Бойчук, в процесі цього марафону вона теж відкрила для себе чимало нового.

Читайте також: Їсти чи не їсти – коли голод буває корисним

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!