Франківські лікарні не прийматимуть пацієнтів із коронавірусом

 • Сьогодні, 2 липня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів, що статистика захворювання на коронавірус погіршилася. 

  У ранковому прямому ефірі мер сказав, що кількість хворих збільшується щодня. Наразі є 281 особа з коронавірусом у міських лікарнях. 

  “Тривожні цифри, бо це показник кінця квітня, тоді у нас було найбільше хворих. Тому прийняли рішення, що наразі не будемо приймати пацієнтів. Будемо їх скеровувати в обласну інфекційну лікарню, а також у Калуську міську лікарню. Робимо це для того, щоб частину пацієнтів виписати”, – говорить міський голова.

  За словами мера, в обласній інфекційній лікарні є 46 франківців: 4 поступило минулої доби. А 13 пацієнтів учора госпіталізували у міські лікарні з коронавірусом. У реанімаціях перебувають 14 пацієнтів, на апараті ШВЛ один пацієнт. 

  Мер каже, що у червні стався найбільший приріст смертей. Торік у червні поховали 97 осіб, у 2018 році – 100 осіб, а цього року – 130 осіб. 

  “Це не тільки коронавірус, але статистика сумна” – каже Руслан Марцінків. 

  Також мер розповів що франківцям проводять тести ІФА. Наразі протестували  1331 осіб. З них 35,5% коронавірусом перехворіли, а 10% – ще хворі.

  Нагадаємо, на Прикарпатті вводять нові карантинні обмеження та посилюють контроль.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!