Франківські таеквондисти завоювали перемоги на онлайн-турнірі

• У серпні спортсмени ГО «Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф.» брали участь в онлайн-турнірі з таеквондо «Ніч Чемпіонів».

У турнірі взяли участь представники 15 країн світу, майже 300 учасників кваліфікацією не нижче синього поясу. Змагання проходили в розділі таеквондо: формальні вправи – туль. Учасникам необхідно було зняти на відео одну формальну вправу відповідно до рівня свого поясу. Турнір проходив впродовж серпня щонеділі о 22:00 в прямому ефірі на «YouTube» каналі. Фінали всіх категорій відбулись 30 серпня.

ГО “Всеукраїнська асоціація спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф”. представляли вісім спортсменів. Софія Мовчан (12 років), Манюх Олексій (17 років) та Тарновська Юлія (18 років), на жаль, зазнали поразки у перших поєдинках, проте отримали чудовий досвід.

Олексій Пасічняк та Остап Іванюк у віковій категорії 11-13 років, серед хлопців та дівчат володарів синіх та червоних поясів здобули бронзові нагороди. На шляху до півфіналу кожен переміг двох суперників. Олександр Микицей здобув срібло серед юніорів (14-17 років), володарів чорних поясів І дану. На шляху до фіналу він здолав трьох суперників. Софія Кліщ здобула 1 місце і корону таеквон-до у віковій категорії 8-10 років, серед хлопців та дівчат володарів синіх та червоних поясів. Виграла 5 поєдинків, у кожному з рахунком 5:0.

У змаганнях також взяв участь голова ГО «Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф.» Андрій Данищук і здобув перше місце і корону таеквондо у одній з найпрестижніших категорій змагань, серед чоловіків (18-35 років), володарів чорних поясів ІV дану.

• Попри складний час пандемії франківські спортсмени продовжують тренуватись і демонструвати свій високий клас на престижних турнірах прославляючи Україну. Загальнокомандний результат: два “золота”, одне “срібло” та дві “бронзи”.

Нагадаємо, у Калуші провели спортивно-оздоровче змагання “Олімпійське літо”