Франківський драмтеатр змінив місце показу вистав через «червону зону»


 • Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка змінює локації анонсованих на новий театральний сезон вистав. Про це стало відомо сьогодні, 1 вересня.

  Через карантинні обмеження актори не можуть приймати глядачів у театрі. Нагадаємо, що нещодавно Івано-Франківськ, Калуш та Коломия потрапили до «червоної зони» карантину. 

  Директор франківського драмтеатру Ростислав Держипільський каже, що оскільки місто у «червоній зоні», то театр був змушений змінити місце показу вистав.

  «Ми прийняли рішення, що той репертуар, який запланували, буде на інших локаціях. Чекали до останнього, але більше чекати далі не можна. Ми державна структура, тому до нас ставлення буде більш прискіпливе», – говорить керівник театру.

  Планували показати вистави цього тижня на Замковій горі у Галичі, а наступного – у Богородчанах. До слова, раніше у Галичі Франківський драмтеатр уже показував виставу «На західному фронті без перемін».

  «Але зранку від керівництва заповідника прийшло повідомлення, що вони не дають такий дозвіл. Мені телефонував заступник керівника, і сказав, що проти. Переживав, щоб ми не зіпсували територію. З такими людьми ми ніколи не збудуємо Україну. Не хочуть допомагати у важку хвилину. Але ми не скоримося», – наголошує Держипільський.

  Допомогла театралам Богородчанщина. Саме там відбудуться усі вистави з 1 по 13 вересня.

  Сьогоднішня вистава «Фелікс Австрія» мала відбутися на Бастіоні о 20:00. Натомість вона пройде у Богородчанах, на площі біля Костелу Відвідин Пресвятої Діви Марії на вулиці Шевченка, 61. Оскільки тепер її показ запланований у сусідньому районі, для глядачів організували доїзд. Однак на наступні вистави вони будуть змушені добиратися самостійно.

 • «Ця вистава продана повністю. Ми дотримуємося всіх норм, тому квитків продали не більше 100. Це один з найскладніших моментів нашого театру. Але ми й із цим впораємося», – переконує керівник драмтеатру.

  Нагадаємо, Франківський театр відкриває новий сезон. Першу виставу сезону “Нація” вони показали на горі Піп Іван.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!