Франківський прокурор, призначений у Києві, виявився героєм курйозного телешоу про носи (ВІДЕО)

 • Призначений нещодавно “новим” прокурором Києва Олег Кіпер, як виявилося, влітку 2015 року разом зі своєю дружиною Іриною брав участь у шоу про носи.

  Там він заявив, що “має ідеальний ніс” і це не подобається його дружині. На це звернув увагу головний редактор “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов і виклав у Facebook відео з відповідного випуску “Битва за новий ніс” програми “Говорить Україна”, передає “Обозреватель“.

  “Прокурор із найвідомішим носом. Олег Кіпер – люстрований через роботу на Януковича, але поновлений судом Вовка, дуже пишається своїм носом і носом своєї дружини. Настільки, що виступав із розповіддю про ніс на телешоу”, – написав журналіст.

  Олег Кіпер на шоу "Говорить Україна"

  Олег Кіпер на шоу “Говорить Україна” (Скриншот із відео)

  Він нагадав, що у вересні 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив виплатити Кіперу з бюджету 1,8 мільйона гривень, тож, мовляв, “на ніс йому вистачає”.

  “Щоб робити кар’єру у владі, треба стати популярним, тому дивіться частіше такі розмовні бла-бла-шоу – кадри набирають саме там”, – прокоментував Бутусов.

 • Нагадаємо, генеральний прокурор України Ірина Венедиктова 27 липня представила колективу прокуратури м. Києва нового керівника – люстрованого після Революції Гідності франківського прокурора Олега Кіпера. Перед цим він був заступником прокурора м. Київ. Також свого часу Кіпер був начальником управління прокуратури Івано-Франківської області та заступником прокурора Івано-Франківської області. 

  Пост Бутусова

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!