Франківці під білим домом протестують проти «червоної зони» (фото)


 • Сьогодні, 31 серпня, в Івано-Франківську люди вийшли на протест проти «червоної зони» під будівлю облдержадміністрації.

  Вони обурені тим, що через «червону зону» їхні заклади та вони не зможуть працювати.  Нагадаємо, що нещодавно Івано-Франківськ, Калуш та Коломия потрапили до «червоної зони» карантину.

  Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вийшов до людей. На його думку, це рішення не є правильним. Тому на сесії міської ради, яка сьогодні відбудеться, будуть подавати звернення і звертатися до суду, щоб скасували «червону зону».

  «Наші діти мають нормально вчитися , щоб наша Західна Україна розвивалася. Економіка повинна підніматися. У нашій школі ми працювали онлайн. Все було вдома, «на телефонах». Але це не те, що вживу. У нас були вступні екзамени, дітей було багато, і 1 вересня вони мали б прийти вчитися, але …»,- розповіла викладачка музичної школи 3 з фортепіано Наталія Довбенко.

  Викладачка бандури Ірина Люба каже, що «червона зона» для неї стала несподіванкою. Адже дітей готували до 1 вересня.

  «Зараз розпочалася дистанційна освіта, навчити дитину грати на інструменті онлайн дуже важко. Як показати ноти, струни? Ми не розуміємо, як все буде далі. Краще б цього місяця навчання розпочалося , щоб ми познайомилися з дітьми. Бо люди творчих професій без роботи», – зауважує жінка.

  Спортсмен Володимир Стецій не розуміє, чому саме місто Івано-Франківська у «червоній зоні».

 • «В інших містах гірша ситуація. Ми постійно відстоюємо спорт, бо нас постійно закривають. Чому саме так відбувається – не зрозуміло»,- каже Володимир.

  До слова, 5 серпня спортсмени пікетували будівлю облдержадміністрації.  Тоді, через «помаранчеву зону» вони також не могли працювати. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!