Франківці під стінами поліції вимагають відставки Авакова

 • Сьогодні, 5 червня, франківці вийшли вимагати звільнення Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

  Вони прийшли до Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Учасники протесту взяли із собою плакати “Я не хочу бути наступним”, “Досить з нас цього л*йна”, “А мене схаваєш на сніданок” тощо.

  Організатор акції Олег Саїк каже, що акція відбувається у декількох містах України.

  “У нас одна чітка вимога – відставка Авакова. Риба гниє з голови, а зараз ця голова – міністр”, – каже Саїк.

  За його словами, історія ведеться ще відколи Авакова зробили міністра. Мовляв, реформа поліції – провалена, а сам він займається більше політикою, а не внутрішніми справами.

  Організатор акції запитує, чи відчувають люди якийсь захист від поліції через останні події. Особисто він – ні. 

 • До слова, сьогодні Аваков звітуватиме перед Верховною Радою під час години запитань до Уряду. Деякі депутати збирали підписи за його відставку серед народних депутатів. 

  “У нас дуже проста вимога – жити вільно і гідно. Мені не подається, що мене можуть “хавати”, а мою жінку ґвалтувати. Так бути не може. Має не людина керувати, а система. І коли виникають такі випадки, як з Аваковим, то система має вирішувати це”, – наголошує франківський активіст Денис Квасов.

  Нагадаємо, поліція Івано-Франківщини розпочала службове розслідування за фактом нетактовної поведінки поліцейських. Згодом звільнили двох поліцейських, ще трьох – притягнули до відповідальності.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!