Сьогодні, 5 червня, франківці вийшли вимагати звільнення Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.
Вони прийшли до Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Учасники протесту взяли із собою плакати “Я не хочу бути наступним”, “Досить з нас цього л*йна”, “А мене схаваєш на сніданок” тощо.
Організатор акції Олег Саїк каже, що акція відбувається у декількох містах України.
“У нас одна чітка вимога – відставка Авакова. Риба гниє з голови, а зараз ця голова – міністр”, – каже Саїк.
За його словами, історія ведеться ще відколи Авакова зробили міністра. Мовляв, реформа поліції – провалена, а сам він займається більше політикою, а не внутрішніми справами.
Організатор акції запитує, чи відчувають люди якийсь захист від поліції через останні події. Особисто він – ні.
До слова, сьогодні Аваков звітуватиме перед Верховною Радою під час години запитань до Уряду. Деякі депутати збирали підписи за його відставку серед народних депутатів.
“У нас дуже проста вимога – жити вільно і гідно. Мені не подається, що мене можуть “хавати”, а мою жінку ґвалтувати. Так бути не може. Має не людина керувати, а система. І коли виникають такі випадки, як з Аваковим, то система має вирішувати це”, – наголошує франківський активіст Денис Квасов.
Нагадаємо, поліція Івано-Франківщини розпочала службове розслідування за фактом нетактовної поведінки поліцейських. Згодом звільнили двох поліцейських, ще трьох – притягнули до відповідальності.
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/100892778_799393960592411_3129802707943030784_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/101790096_392659374960066_8671928120430821376_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/101940199_245542056751495_9101671578722107392_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/102298625_704851237011676_2281671019171151872_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/102325128_4279383145435626_1815046831327936512_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/102378089_665583787324507_8029890218314170368_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/102384223_534443387224890_1636597550133805056_n-1.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/102385207_2638263303130084_3042475530210246656_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/102674087_2847080032087037_4306334300611018752_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/102861272_251313409480723_5222478368473088000_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/103051719_253722522526562_1346789606724468736_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/103098414_259275905406766_6933990572134760448_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/103372098_1608494959317595_934826565714313216_n.jpg)