Франківці проігнорували громадське обговорення щодо торгових майданчиків

 • 4 жовтня о 14:00 в Івано-Франківську розпочалось громадське обговорення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради «Порядок розміщення торгових майданчиків в м.Івано-Франківську».

  Метою проекту цього рішення, з повним текстом якого можна ознайомитись за посиланням,  є встановлення порядку розміщення та облаштування торгових майданчиків для здійснення підприємницької діяльності.

  Втім, станом на 14:10 в приміщення виконавчого комітету (кабінет № 311), де й мали відбутись слухання, не з’явився жоден дійсний чи майбутній власник торгового майданчика – лише двоє журналістів та працівники управління торгівлі МВК. Громадськість цілковито проігнорувала обговорення.

  «Насправді дуже шкода, що громада міста не відгукнулась, не прийшла на обговорення. Мешканці Франківська та підприємці не є надто активними в цьому питанні. Хоча потім матимемо багато клопотань, а ще більше людей дзвонитиме», – сказав Тарас Слободян, заступник начальника управління торгівлі.

  Після цього він розповів і про сам проект рішення, який буде винесено на наступне засідання виконавчого комітету. Ним планується впорядкувати розміщення торгових майданчиків Івано-Франківська. Зокрема, в цьому документі чітко визначений порядок отримання дозволів та погоджень для розміщення майданчика. Після його прийняття має зменшитись кількість спірних питань.

  Нічого кардинально нового цим проектом рішення не впроваджується – втім, деякі нововведення присутні. Так, у проекті згадано та визначено термін «мовчазна згода». Це означатиме, що договір на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою може бути укладений з моменту настання підстав для мовчазної згоди.

  Крім того, детально пояснюється, де можуть та де не можуть бути розміщені торгові майданчики, а також – що забороняється власникам таких майданчиків.

   

  2sss

  До теми: Гарячі слухання.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!