Франківці скаржаться на гральні автомати і “алкогольні точки”

Про це заявив на оперативній нараді міський голова.

«Мешканці Франківська телефонують і скаржаться щодо роботи гральних автоматів. Крім того, франківчани кажуть, що наприклад, навпроти ринку «Східний» по вулиці Стуса працює алкогольна «точка», біля фонтану, в центрі, біля Вічевого майдану. Ми всі про це знаємо, але чомусь ніхто в цьому напрямку не працює», – зазначив міський голова.

«В Івано-Франківську працюють більше 40 «точок» з гральними автоматами, більше 30 «точок» з алкоголем», – наголосив мер.

«Влаштовувати маски-шоу у помешканні керівника «Водоканалу», це одне, але ці люди забувають, що у цей час у нас працює багато гральних автоматів, – обурився Руслан Марцінків. – Якщо закриють ці дві точки – на Стуса і біля фонтану, тобі будуть в нас зміни в країні. Тому, коли мені кажуть не створювати муніципальну варту, то я іншої думки – ми її таки створимо! Там будуть бійці АТО», – додав мер.

Нагадаємо, 8 липня, під час сесії Івано-Франківської міської ради депутати проголосували за створення КП «Муніципальна варта». Створили нове підприємство задля «профілактики правопорушень і забезпечення охорони громадського порядку на території міської ради, забезпечення виконання рішень міської ради, виконавчого комітету та розпоряджень міського голови, сесія міської ради». Депутат Роман Марцінків повідомив, що на його думку, питання про створення «Муніципальної варти» давно назріло, бо питання накладені на поліцію і інспекцію не зовсім відповідають вимогам теперішнього часу. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!