“Галицький район зник із карти, потрібно було відстояти назву”, – Марія Савка

 • Під час робочої поїздки у Галицький район, перша заступниця голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка ознайомилася з перебігом виконання відновлювальних робіт на об’єктах, пошкоджених цьогорічною повінню.

  Зокрема, у селі Залуква на завершальній стадії виконання роботи щодо відновлення водовідведення зовнішніх каналізаційних мереж по вул. Миру, на які з резервного фонду Державного бюджету України виділили 1 млн 400 тис. грн. Зараз вже здійснили розробку ґрунту в траншеях та котлованах, улаштували щебеневу основу під лотки, а також впорядкували водоскидні споруди з проїжджої частини та здійснили укладання плит перекриття каналів.

  Марія Савка побувала в районному Народному домі, де коштом Державного  регіонального фонду, завершується капітальний ремонт цього закладу культури. Посадовець позитивно оцінила якість робіт та темпи їх проведення.

  Під час робочої поїздки Марія Савка поспілкувалася із галичанами щодо реформування адміністративного-територіального устрою.  Зазначалося, що постановою Верховної Ради на території Прикарпаття утворили шість окремих районів.

  «На жаль, із карти України зник Галицький район. Ми розуміли, що задля відновлення історичної справедливості потрібно було відстояти назву «Галицький» із адміністративним центром у місті Івано-Франківську», – повідомила посадовець.

  Це питання було підтримано на сесії обласної ради, а також Галицькою районною та міською владою.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!