Глава УГКЦ Святослав Шевчук розповів, чому молодь не хоче ходити до Церкви

 • В обговоренні теми “Молодь: шлях до Церкви” у програмі “Відкрита Церква” на “Живому ТБ, взяв участь Глава УГКЦ Блаженіший Святослав, розповідає Департамент інформації УГКЦ.:

  “Молодь не терпить формалізму. От коли вона відчуває, що священик, якого вона бачить у парафії, формально ставиться до свого служіння, будьте певні, що молодої людини в парафії ви більше не побачите” –  сказав Святослав Шевчук.

  Блаженнійший Святослав переконує, що усі, хто покликаний до душпастирства, мають час від часу робити  іспит сумління, адже молодь дуже тонко відчуває фальш та неправду і цього не терпить:

  “Коли Церква, як інституція, починає замикатися на собі, на своїх внутрішніх потребах і перестає звертати увагу на реальні життєві потреби людини, то втрачатиме авторитет у молоді”, – розповідає архієпископ.

  Глава УГКЦ також розповів у чому полягає успіх залучення молоді до Церкви:

  “Якщо молода людина не зустріне сварливих бабусь у храмі, котрі її картатимуть за нібито невідповідний одяг, не за такий поклін або не за такий знак святого Хреста, а знайде привітне обличчя людини, яка там почувається комфортно і справді зосереджена на спілкуванні з Богом, то в такій парафії молодіжний простір буде забезпечений”, – вважає Блаженніший Святослав.

  Читайте також: 23-річний долинянин Святослав Винник отримав другу премію на престижному музичному конкурсі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!