Глядачі у проході та на підлозі, – прем’єра фільму “Україна. Майдан. Перезавантаження” зібрала аншлаг

 • Сьогодні, 24 жовтня, франківцям показали фільм “Україна. Майдан. Перезавантаження”.

  Це документально-музичний телефільм про події Майдану без журналістів у кадрі та закадрового голосу. Історія тих подій розказана за допомогою відеоряду і музики.

  У фільмі використано відеоархів Руслана Ганущака, кадри, які ним було знято на Майдані. Озвучили стрічку квартет бандуристок «Гердан».

  Фільм не просто зібрав аншлаг в Івано-Франківську, – глядачі стояли і сиділи у проході, на підлозі, на додаткових кріслах, адже місця у кінозалі не змогли вмістити всіх охочих переглянути стрічку.

  «Я не хотів, щоб після фільму люди страждали і плакали, я хочу, щоб всі люди розуміти, що буде багато змін, прийде не одна влада, але наше майбутнє виключно у наших руках», – розповів Руслан Ганущак.

  Документальні кадри у стрічці показують події у Києві від Євромайдану до Революції Гідності. На кадрах видно перших людей на Євромайдані у столиці, перші сутички, штурм мітингувальників бійцями «Беркуту», події Революції Гідності тощо.

  Диски із фільмом дарували присутнім, завтра їх відправлять по всій Україні – вони зберігатимуться у навчальних закладах, бібліотеках та архівах. А завтра о 20:00 стрічку покажуть на телеканалі «РАІ».

  «Фільм примушує нас задуматися над нашим майбутнім, бути пильним, думаю такий фільм можна представляти до Національної премії імені Тараса Шевченка, унікально професійно», – сказав після перегляду стрічки директор Інституту мистецтв Анатолій Грицан.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, творці фільму кажуть, що кіно орієнтовантується на молодь.

  Руслан Ганущак

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!