Гостро-соціальний ска-панк проект «Жадан і Собаки» зіграв у Франківську благодійний концерт

«Подаруй Сашку побачення з мамою». Гостро-соціальний ска-панк проект «Жадан і Собаки» відвідали Івано-Франківськ з благодійним концертом.

В рамках всеукраїнського “ПСИхотуру” музиканти презентували нові пісні з останнього альбому «ПСИ» та виконали найпопулярніші композиції з попередніх альбомів. На підтримку кримського політв’язня Олександра Кольченка. Під час концерту збирали кошти на квитки для мами бранця. Аби вона змогла відвідати сина, інформує Вежа.

Загалом, в рамках “Психотуру” «Жадан і Собаки» відіграють 14 концертів у містах. Та декілька окремих – у колоніях. «На зоні» соціальний гурт виступає не вперше. Письменник Сергій Жадан запевняє, це частина їхньої соціальної діяльності.

Наразі «Жадан і Собаки» працюють над оновленням свого музичного репертуару. Обіцяють здивувати своїх шанувальників новими інструментами, незвичним аранжуванням та іншим звучанням старих композицій. Втім, незмінними залишаться гострі соціальні теми. Їх сьогодні не вистачає у сучасній музиці, переконаний Сергій Жадан.

Читайте також:  “Щедрик” у виконанні німців: до Франківська завітав міжнародний молодіжний хор.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!