Халаменда заявляє, що чекає провокацій на франківському ринку

Сьогодні, 27 лютого, ТОВ «Торговий сервіс» ніби-то розпочинає роботу на центральному торговому ринку.

Про це заявив Ігор Халаменда, відомий у місті за прізвиськом “Бура”. За його словами, підставою для цього є факт передачі приміщень ринку на відповідальне зберігання.

“Нагадую, що Міністерство юстиції відновило мене в правах як власника ринку, а вчора за результатами слідчих дій центральних правоохоронних органів всі споруди ринку буди передані в моє фактичне володіння, користування та розпорядження”, – наголошує Халаменда.

За його словами, сьогодні на ринку можуть бути провокації.

Халаменда заявляє, що у нього є інформація, що місцеві правоохоронні органи не мають однозначної позиції щодо можливих заворушень, тобто можуть не визнавати результати слідчих дій, проведених Головним слідчим управлінням.

“Ситуація дуже загострилась, можливий конфлікт силових відомств. Тим не менш, я зроблю все, щоб ринок працював в нормальному режимі і забезпечу збереження майна, що належить ТОВ “Торговий сервіс”, – каже Ігор Халаменда.

Нагадаємо, що вчора на ринку франківська трапився переворот. З самого ранку на місці події працювало Головне слідче управління національної поліції. На ринок нікого не пускали. Згодом у Халаменди запевнили, що він повернувся на ринок.

Втім, на вході до офісу “Торгового сервісу” стояли ті самі охоронці, які не впустили Ігоря Халаменду 16 листопада минулого року, коли він вже намагався повернути фізичний контроль над приміщеннями. Молодики запевнили, що продовжують контролювати ринок і офіс, пише “Курс”.

До слова: ще 16 листопада в Івано-Франківську підприємець Ігор Халаменда прийшов на Центральний ринок в бронежилеті, щоб повернути офіс. Він наголосив, що люди, які захопили ринок – рейдери.

Після того, як Халаменда почав говорити, його намагалися облити лайном. Також, за словами юриста Бури, фірма, яка орендувала ринок, створена 1 жовтня 2019 року. Її капітал – одна тисяча гривень.

Згодом, Ігор Халаменда, прокоментував події, які трапились тоді на ринку. Він сказав, що не буде силовим методом повертати офіс “Торгового сервісу”.

Більше читайте у матеріалі – “Ринок в лайні” 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!