Халаменду знову облили фекаліями: на франківському ринку почалася масова бійка

 • Сьогодні, 23 червня, на франківський ринок повернувся колишній власник Ігор Халаменда, відомий у місті як “Бура”.

  Один зі слідчих пояснив, що обидві сторони надали йому кримінальні провадження з ідентичними ухвалами. Те, що показав Халаменда датоване пізніше, втім інша сторона дала теж документи по справі, але з Дніпропетровської області.

  Поки вони розмовляли у залі знову розлили фекалії, їх вилили на Ігоря Халамеду. Також нечистоти потрапили на його сина Анатолія Халаменду. Почалась бійка та тиснява. Поліція вивела когось із приміщення, наразі невідомо, чи це саме він облив “Буру”.

  Згодом адвокат фірми «Марксмен компані» Юрій Бодик заявив, що ухвала Печерського суду, яку пред‘явили захисники Халаменди, є незаконна. За його словами вона не перша і її хочуть скасувати.

  Нагадаємо, що ще 16 листопада в Івано-Франківську підприємець Ігор Халаменда прийшов на ринок в бронежилеті, щоб повернути офіс. Він наголосив, що люди, які захопили ринок – рейдери. З першої спроби він забрати собі ринок не зміг. Тоді його вперше облили нечистотами.

  Згодом він знову спробував повернути та заявив, що ТОВ «Торговий сервіс» ніби-то розпочинає роботу на центральному торговому ринку. Втім остаточно базар до нього тоді не перейшов.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!