“Хочу нагадати псам режиму внутрішньої окупації: ми не будемо жити за інструкціями”, – Подільський

  • Сьогодні, 19 грудня, в Івано-Франківську на Вічевому майдані “Правий сектор” провів акцію “Волю в’язням режиму”. Таким чином місцеві активісти долучилися до всеукраїнської акції на знак протесту проти переслідувань патріотів.

    За словами активістів, режим Порошенка-Авакова вже давно перевершив режим Януковича-Захарченка. Один із доказів тому – кількість патріотів, які опинилися за ґратами. Їх сотні: націоналісти, вояки-добровольці, громадські активісти, яких звинувачують або у вигаданих злочинах, або переслідують за патріотичні дії.

    «Хочу нагадати псам режиму внутрішньої окупації, якщо ви переслідуєте нас, то переслідуйте в рамках закону. Хоча закон – це правило для рабів і інструкції для наглядачів. Ми за цими інструкціями жити не будемо. Ми бажаємо кращої української національної держави. І за цю державу ми будемо боротися», – зазначив очільник «Правого сектора» Андрій Подільський.

    «Не дамо злочинному режиму безпідставно садити наших хлопців, котрі працею своєю виборюють волю та мир для України, на відміну від злочинної влади!», – наголосили учасники акції.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!