Ірма Вітовська та Любомир Валівоць працюватимуть у Франківському драмтеатрі

 • Українські актори Ірма Вітовська та Любомир Валівоць увійшли в штат Франківського драмтеатру.

  Художній керівник театру, народний артист України Ростислав Держипільський зауважив, що театр не шукав акторів-чоловіків, але коли на конкурсі побачили Любомира Валівоця, зрозуміли, що він зможе увійти у «висококласний колектив театру», пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Укрінформ”.

  «Наприкінці минулого театрального сезону у нас відбувся конкурс. За його результатами до нас повністю у штат увійшли Ірма Вітовська та Любомир Валівоць», – зазначив Держипільський.

  Сам Любомир Валівоць зізнався, що після війни переїхав до Івано-Франківська з родиною з Києва, де працював у Театрі юного глядача. Серед його останніх фільмів – стрічка «Бачення метелика», який представляли на Каннському кінофестивалі у програмі «Особливий погляд».

  «Цей фільм про війну, військових. В Каннах відбулась світова прем’єра. Дуже хотів би, щоб цей фільм якнайшвидше побачили в Україні, бо він і актуальний, і навіть, у певних сенсах, пророчий», – каже Валівоць.

  Актор додав, що разом з Ірмою Вітовською зіграв у фільмі «Подорожники».

 • Ірма Григорівна Вітовська-Ванца (справжнє ім’я Ірина Григорівна) — українська акторка театру та кіно, продюсерка, громадська діячка, Заслужена артистка України. Дворазова лавреатка національних кінопремій «Золота дзиґа» (2019, 2020) і «Кіноколо» (2018, 2019), які вона отримала за роль баби Прісі у фільмі «Брама» (2017) та за роль Галини Ротт у стрічці «Мої думки тихі» (2019).

  Нагадаємо, Президентський оркестр і Франківський драмтеатр відкриють сезон проєктом “Бій за Україну”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!