Івано-Франківськ купив вже 29 нових тролейбусів

 • Сьогодні, 27 лютого, в Івано-Франківську розповіли про оновлення тролейбусного парку міста.

  Мова йшла про завершення виконання кредитного договору між КП “Електроавтотрансом” та Європейським банком реконструкції і розвитку.

  “Ми підводимо риску. Всі 29 тролейбусів поставлені, укомплектовані, працюють на лінії, і люди вже мали змогу оцінити новий якісний транспорт. Вдалося зекономити певну частину коштів, тож техніку купували і за кредитні кошти, і за грантові”, – розповів Віталій Голутяк, директор КП “Електроавтотранс”.

  За словами міського голови Руслана Марцінківа, зараз місто має сучасну техніку, і не планує зупинятися на цьому.

  “Ми працюємо над тим, щоб придбати дуобуси, щоб збудувати нову тролейбусну лінію по об’єднаних бульварах. Тендер відбудеться в березні. А ще у березні стартує електронний квиток, і всі нові тролейбуси з автобусами матимуть валідатори. Було б смішно ставити їх на стару техніку”, – сказав Марцінків.

  Денис Гайовий, старший банкір з ЄБРР, запевнив, що й надалі місто матиме підтримку від їхньої установи. Він подякував Івано-Франківську за співпрацю.

  Віталій Голутяк додав, що зараз в “ЕАТ” є 62 тролейбуси і 42 автобуси, які експлуатуються. Ще 16 старих тролейбусів невдовзі будуть списувати. Також планується закупити дуобуси, які зможуть їздити на ділянках, де немає контактної мережі.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!