Калуський легкоатлет став чемпіоном України серед юнаків

• У Луцьку завершився Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші).  Найкращий результат із прикарпатських спортсменів показав калушанин Олександр Гонський, який переміг в бігу на 1500 метів.

17-річний вихованець Калуської ДЮСШ  у фінальному забігу більше, ніж на секунду випередив найближчих переслідувачів, показавши результат 4:14.73, передає sport.if.ua.

Також на п’єдесталі пошани фінішував вихованець Івано-Франківської ОДЮСШ 16-річний Петро Гуцул, який здобув бронзову медаль у метанні спису.

Нажаль, за межами трійки призерів, зайнявши четверті місця, фінішували Олексій Соловій (біг 800 метрів, Івано-Франківська ОДЮСШ) та Тетяна Харащук (біг 400 метрів, Коломийська КДЮСШ).

П’ятий результат у своїй дисципліні продемонструвала вихованка ДЮСШ Долина Валентина Косів, яка метнула молот 47,93 метрів.

• У командному заліку Івано-Франківська область посіла 15-те місце із 25 учасників.

Нагадаємо, Калушани на Всеукраїнському легкоатлетичному турнірі вибороли 14 медалей