“Карфаген має бути зруйнований”, – Марцінків про ворога

 • Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків переконаний, що Україна не буде в безпеці доти, поки країна-окупант буде цілою.

  Про це він розповів під час виступу у проєкті “РОЗМОВА“, інформує “Галицький кореспондент“.

  Очільник Франківська вкотре наголосив, що наразі є велика ймовірність затяжного конфлікту між країнами. Також він зізнається, що не дуже вірить в переговори та підпис угод.

  Мені хочеться, щоб поки ми з вами говоримо, війна закінчилася і наші танки – в москві, і там синьо-жовтий прапор… Я скажу, як давній римлянин казав: “Карфаген повинен бути зруйнований”. Тому я вважаю, що до тих пір, поки москва стоятиме і ця країна буде, Україна не буде в безпеці. Тому Карфаген має бути зруйнований”, – наголошує Руслан Марцінків.

  Він переконаний – не важливо, хто буде при владі в росії, вони все одно хотітимуть поневолювати Україну.

  Довідково: “Карфаген має бути зруйнований” – вираз, що був популярним в Римській республіці в останні роки Пунічних воєн проти Карфагену. У сучасному (переносному) розумінні вислів означає наполегливу вимогу остаточно знищити ворога або якусь перешкоду. Автором повнішої фрази є римський державний діяч Катон Старший, який завжди завершував свої промови цією фразою, навіть якщо вони не стосувалися Карфагену.

  До теми: “Справжня війна починається тільки зараз”, – Марцінків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!