“Карітас” передав побутову техніку прикарпатцям, які постраждали від повені

 • У п’ятницю, 21 серпня, працівники “Карітасу” Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ передали допомогу ще двом родинам, які постраждали від повені.

  Допомогу отримали сім’ї з дітьми, які мешкають у с. Середня Калуського району та с. Завадка Верхнянської ОТГ. Родини перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги.

  Кожна сім’я отримала холодильник, мікрохвильову піч та набори постільної білизни. Одну з сімей відвідав синкел соціального служіння та директор Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ отець Володимир Чорній.

  “Ми намагаємось допомогти тим людям, які дійсно не можуть впоратися самі, ми – там, де є потреба,  це сім’ї з дітьми, а діти потребують належного догляду, тому побутова техніка для цих родин є необхідністю”, – говорить отець.

  Працівники “Карітасу” та архієпархіального управління вже передали допомогу у вигляді будівельних матеріалів та побутової техніки понад десятьом сім’ям, що проживають у м. Галич, с. Голинь, с. Єзупіль та с. Залуква. Кошти для допомоги зібрали священики та вірні Archeparchy of Philadelphia – Філадельфійська Архиєпархія УГКЦ (США) за сприяння Владики (Бориса) Гудзяка.

  Нагадаємо, франківка збирає пластик, щоб допомогти українським воїнам

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!