Катя Осадча і Юрій Горбунов разом відпочили у Львові

 • Судячи з усього, телезірки Юрій Горбунов і Катерина Осадча разом відпочивали на Alfa Jazz Fest, що проходив у Львові. Перед тим ведучі відвідали львівський ресторанчик, який має відмінну репутацію в цьому місті.

  Ведучі проекту “Голос країни” заперечують той факт, що перебувають у романтичних стосунках, пише newsyou.info.

  Але коли Осадча із сином відпочивала в Парижі, Юрій Горбунов теж ділився світлинами зі столиці Франції, хоч разом вони не фотографувалися.

  Цього тижня шанувальники обох артистів відзначили, що за їхніми фотографіями помітно, що вони знову проводять неробочий час в одному і тому ж місці. Ну а сьогодні уважні користувачі соціальної мережі угледіли в нових знімках Горбунова і Осадчої ідентичність.

  706910_1_w_570

  706910_2_w_1000

  Юрій поділився знімком, на якому він позує за столиком в ресторані, і підписав його так: “Львів – привіт !!!”. Його колега Катя Осадча поділилася фотографією з того ж ресторану – це видно по дизайну інтер’єру, а підписала її так: “# компотіналівкі # Львів # львівськагостінність”.

  Wx600_399054

  Дещо раніше, Осадча і Горбунов провели травневі свята, подорожуючи по найбільш популярних романтичних куточках Європи, писав obozrevatel.com.

  Нагадаємо, головний полісмен Франківська вирушив підкорювати карпатські вершини.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!