Кінець скандалу: Тарас Мельник очолив Івано-Франківську ОДКЛ

Сьогодні, 31 липня, в Івано-Франківську відбувається засідання 36-ї сесії обласної ради.

Одним з основних питань, які розглядають депутати, став скандальний повторний конкурс на зайняття посади генерального директора Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. А перед засіданням медики дитячої лікарні знову виходили на протест. 

“Треба діяти дуже обережно. Нехай виступлять в.о. директора департаменту охорони здоров’я, кандидати на посаду, представники трудового колективу. Щоб все було прозоро і повно, адже в інакшому випадку ми застрягнемо в юридичних колізіях на довгі роки”, – сказав голова облради Олександр Сич.

Т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Володимир Дзьомба зазначив, що рішення щодо проведення повторного конкурсу було прийнято згідно із законодавством. Ці слова присутні медики сприйняли з обуренням.

Депутат Олег Атаманюк запитав, чим саме керувався департамент, ігноруючи волю трудового колективу в питанні призначення директором Тараса Мельника. Посадовець відповів, що рішення призначити іншу кандидатуру у випадку колізії дозволяється прийняти згідно зі статутом лікарні та з повноваженнями департаменту.

Перед депутатами виступив сам Тарас Мельник.

“Я виграв конкурс, але програв інформаційну війну. Ми не змогли донести до депутатів всю суть моєї програми у лікарні. Ми говорили лише правду, і нічого поганого про своїх конкурентів. Але я обіцяю, що під моїм керівництвом обласна дитяча лікарня стане однією з кращих в Україні”, – висловився Тарас Мельник.

Він також додав, що в разі призначення його керівником лікарні скасує плату за значну частину послуг, які зараз надаються за гроші. При цьому Тарас Мельник пообіцяв і зростання надходжень від установи.

Перед присутніми виступив представник колективу – Євген Ільїн, дитячий травматолог. Він зазначив, що  сьогодні до депутатів прийшли люди, які щодня борються зі смертю, і що колектив лікарні не відступиться від своєї думки і свого вибору.

Депутати, порадившись та прийшовши до спільної думки, прислухалися до колективу ОДКЛ. Замість повторного конкурсу вони проголосували “за” призначення Тараса Мельника генеральним директором ОДКЛ. Після цього присутні медики почали бурхливо аплодувати і дякувати депутатам.

Нагадаємо, департамент охорони здоров’я призначив виконуючим обов’язки гендиректора цієї лікарні Володимира Семенюка всупереч волі колективу. Через це медики виходили на протест, вимагаючи призначити директором переможця конкурсу – Тараса Мельника. Більше про цю ситуацію читайте у матеріалі “Лікарня без голови”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!