“Класичне рейдерське захоплення”, – адміністрація франківського ринку про зміну власника

 • Вчора, 24 жовтня, адміністрація центрального ринку Івано-Франківська дізналася про те, що у ринку тепер начебто є новий власник.

  Нагадаємо, що власником ринку довгий час було ТОВ “Торговий сервіс”, яке належало місцевому “авторитету” Ігорю Халаменді на прізвисько “Бура”.

  “Вчора вдень ми дізналися, що фірма змінила власника ринку, директора та реєстрацію, через це ми звернулися в поліцію. Самі ми нічого не продавали”, – кажуть в адміністрації ринку.

  Тепер ТОВ «Торговий Сервіс» за даними Мін’юсту, має прописку в місті Дніпро. Новою власницею ринку стала – Тамара Казанцева, вона зареєстрована у підконтрольній бойовиками Андріївці Волноваського району Донецької області. Керівник – Олександр Туяхов. Нотаріус, котрий вніс зміни до бази даних Мінюсту, – Наталія Шилова з Кіровоградської області.

  Також в адміністрації додають, що після цих подій, зникли троє працівників, двох із них бачили з невідомими людьми.

  “У нас викрали машину, водія просто викинули з авто. Поліція зараз нам допомагає. По ринку ходять багато невідомих людей, коли наша охорона їх побачила – вони зникли”, – розповідають в адміністрації.

  Кажуть, що люди на ринку працюють у звичному режимі.

  “Хочемо спростувати інформацію, яка з’явилася вчора у ЗМІ: Ігор Халаменда нікому не давав коментарі, виїжджати за кордон і продавати ринок він не планує”, – розповідають в адміністрації.

  Додають, що сам Ігор зайнятий юридичними справами, він на території України.

  У ТОВ «Торговому Сервісі» підкреслили, що вони не змінювали власника чи адреси. Такі дії в адміністрації назвали  класичним рейдерським захопленням.

  Заступник начальника міського відділу поліції Леонід Гончарук каже, що до поліції сьогодні надійшло три повідомлення, які можуть бути поєднанні.

  “Виклик надійшов від адміністрації закладу “Бетфорд”, про те що на вулиці Крайківського 1б, де знаходиться заклад, ходять невідомі підозрілі люди. Проте коли на місце приїхала поліція, осіб не було”, – каже Гончарук.

  Другий виклик надійшов з вулиці Дністровська, 5. Головний інженер ринку розповів, що у нього виник конфлікт з вісьмома невідомими особами. Поліція приїхала на місце події, але осіб не знайшли. Інженер сказав, що конфлікт вичерпали.

  ” Потім об 11:15 повідомили про заволодіння автомобіля “Тойота” на перехресті Василіянок – Гарбарська. Невідомі виштовхали водія і заволоділи авто, потім зникли в невідомому напрямку. В місті наразі план перехоплення. Працює слідчо- оперативна група. Проводиться перевірка”, – підсумовує Гончарук

  Загалом, на сьогодні на території Івано-Франківська є 15 офіційних ринків. Для них відведені спеціальні земельні ділянки. Найстаріші і найбільш заповнені розташовані в центрі міста – на вулицях Тичини, Новгородській та Дністровській.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!