“Кораллі” та Павло Табаков закрили фестиваль “Брама” (фоторепортаж)

 • Сьогодні, 7 жовтня, в Івано-Франківську урочисто завершили міжнародний фестиваль фентезі “Брама”.

  Спершу в драмтеатрі відбулось косплей-дефіле. Присутні змогли поглянути на трансформерів, мавку, Саурона, постапокаліптичного генерала, відьму та інших персонажів з фентезі. Організатори вручили переможцям призи за кращі костюми, артистичність та командну роботу.

  Потім розпочалась церемонія завершення. Перед публікою виступив оркестр та юний піаніст Данило Савка, а потім – рок-вар’єте “Кораллі”.

  Далі ведучі вручили призи переможцям літературного конкурсу “Брами”. В номінації “Фольклорне фентезі” перемогла Олександра Єско, в “Підлітковому фентезі” – Яна Іщенко, а в апокаліптичній номінації “Земля. що гине” – Світлана Тараторіна.

  Третє місце серед всіх призерів літературного конкурсу розділили Анна Ковальова та Ольга Козій – вони отримали відзнаки та по 3000 гривень. Друге місце і 5000 гривень виборов Сергій Ігнацевич. А перше зайняла Інна Супрун – їй вручили символічний ключ від “Брами”, відзнаку та 10 000 гривень.

  На завершення ж церемонії на сцену вийшов учасник шоу “Голос Країни” Павло Табаков, який виконав кілька пісень під бурхливі аплодисменти.

 • Пропонуємо читачам “Галицького Кореспондента” поглянути, як це було.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!