Косівська команда гірськолижників виборола срібну медаль на обласних зимових та юнацьких спортивних іграх

• 16-18 лютого 2018 року у с-щі Верховина проводилися обласні зимові юнацькі спортивні ігри, загальне керівництво якими здійснювали Верховинська РДА, управління спорту облдержадміністрації, відділення Національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області, Федерація лижного спорту області.

Програмою спортивних ігор передбачалися стрибки на лижах з трампліна, гірськолижний спорт та лижні перегони. До участі у змаганнях з гірськолижного спорту заявилися шість команд із Косівського, Верховинського районів, с. Яблуниця Яремчанської міської ради та СК «Буковель».

За результатами виступів з-поміж 70 учасників чемпіонами змагань стали Діана Білак і Денис Дійчук.

До списку призерів обласних зимових юнацьких спортивних ігор ввійшли Олександр Лелет, Владислав Лосюк, Стефанія Бурдяк та Бернадет Пиптюк

Особисті спортивні здобутки косівських гірськолижників дали можливість команді нашого району піднятися на другу сходинку п’єдесталу пошани, поступившись команді Верховинського району. Бронзовим призером змагань стала команда СК «Буковель»

До змагань косівських гірськолижників підготували тренери-викладачі Андрій Перкатюк, Світлана Гордій, Руслан Бурдяк і Ганна Меленчук.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!