Лікарні Тисмениччини отримали благодійну допомогу з Німеччини

  • Голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та голова Тисменицької районної державної адміністрації Ростислав Нестерак передали соціальну допомогу від партнерів міста Гамм округу Арнсберг Федеративної Республіки Німеччина керівникам медичних закладів Тисменицького району.

    Керівники п’ятьох закладів охорони здоров’я, розташованих на території Тисменицького району, одержали ці символічні, але дуже необхідні для щоденної праці подарунки.

    Вони висловили щиру подяку партнерам і волонтерам з Німеччини, міському голові міста Гамм округу Арнсберг Томасу Гангстегеру-Петерманну та службовцю мерії Фабіану Штайнбрінку за організацію доставки благодійного вантажу, партнерську підтримку і дружню допомогу в час світової пандемії.

    Під час зустрічей голови районної ради та районної державної адміністрації обговорювали з керівниками медичних закладів ситуацію, що склалася в районі внаслідок пандемії, пов’язаної з Covid-19 та основні проблеми закладів охорони здоров’я, які наразі потребують вирішення.

  • До теми: Франківці, які постраждали від повені, отримали благодійну допомогу від Угорщини

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!