«Львів» – «Прикарпаття»: як зіграли іванофранківці на виїзді

• Сьогодні, 21 квітня, на львівському стадіоні «Скіф» відбувся матч між івано-франківським клубом «Прикарпаття» та львівським «Львів».

Український футбольний клуб «Львів» у 2006-2012 роках виступав на професіональному рівні, зокрема провів сезон 2008-09 у Прем’єр-лізі. У 2012-16 роках клуб існував у формі футбольної школи ФК «Львів», яка і виступає у вищій лізі дитячо-юнацької футбольної ліги України. У 2017 році було відновлено професіональну команду ФК «Львів», яка 8 червня отримала атестат на участь у Другій лізі.

Зауважимо, що «Львів» знаходиться на четвертій сходинці турнірної таблиці, «Прикарпаття» – на другій.

Рахунок на одинадцятій хвилині відкрив франківський футболіст Конкольняк. Але згодом, на 34 хвилині львів’яни зрівняли рахунок до 1:1. З таким рахунком і завершився перший тайм.

Другий тайм потішив франківських вболівальників ще двома м’ячами у ворота львів’ян: на 63 хвилині забив Януш, а на 66 – Худобяк. Гра завершилася з рахунком 3:1, на користь “Прикарпаття”.

“Ура! ФК “Прикарпаття” в першій лізі! А ніхто не вірив, що нам спільно це вдасться!!!”, – написав на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Як зіграли франківці із “Арсенал-Київщиною” читайте тут.