Марш рівності: кілька тисяч учасників пройшли центром Києва

Кілька тисяч учасників Маршу рівності пройшли центром Києва в неділю. Спочатку учасники вишикувалися в колону біля Будинку вчителя.

Як повідомляє “Українська правда“, вони стояли від вулиці Богдана Хмельницького до бульвару Шевченка.

Активісти тримали плакати “Країна вільних: будь собою”, “У своєму місті я ніколи нікого не боятимусь”, різнокольорові прапори. Також був помічений плакат “Наварю геям їсти”.

Учасники маршу, в основному молодого віку, одягнені в різнокольоровий одяг. По периметру колони учасники тримали червоно-білу стрічку.

Перед початком маршу одна жінка вигукувала “Содом і Гомора”, однак втекла, коли учасники покликали поліцію. Близько 10:00 учасники Маршу рівності вирушили вулицею Володимирською. Кількість учасників збільшувалася.

Пізніше поліція вивела з колони кількох противників Маршу, які забігали всередину, намагаючись перешкодити його руху, а також трьох людей, які перед колоною кричали “Україна не Содом!”.

Станом на 10:30 учасники маршу прийшли на площу Льва Толстого. Колона розтягнулася від вулиці Терещенківської до площі Льва Толстого. Площа повністю заповнена людьми.

За даними поліції, у Марші рівності взяли участь 3-3,5 тисячі людей.

Читайте також: В Університеті третього віку говорили про казки, які стосуються секс-меншин

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!