Мер Франківська запронував активістам очолити департамент архітектури

Міський голова Івано-Франківська запропонував активістам Марії та Юрію Козакевичам очолити департамент архітектури.

Таку заяву мер зробив у соцмережі, реагуючи на повідомлення Марії Козакевич про те, що на площі Ринок перший поверх приміщення РАЦСу помалювали в синій колір.

“Краще нічого не робити і все буде добре! До чого тут департамент архітектури, якщо юстиція прийшла і попросила кошти на упорядкування Рагсу, бо вже стидно було! Приміщення обласної ради, сидить управління юстиції! Виділило кошти, тендер! Що не можуть колір собі вибрати? Хочете експеримент – призначаємо Вас або Юру керівником департаменту архітектури, хоч завтра, покажіть клас! Чекаю заяви!”, – емоційно написав Марцінків.

Керівник цього департаменту Орест Кошик також погодився на це, написавши, що готовий помінятися місцями.

“Руслан Марцінків, та Ви знущаєтеся?!! Архітектура ні до чого тут???!!! В історичному центрі якого європейського міста хтось дозволить собі таке свавілля? Та ж там швиденько влада такі штрафи накладе і переробляти примусить, що ніхто нічого подібного вже не захоче! Люди навіть у приватних будинках ззовні не можуть робити, що хочуть. А Ви ж декларуєте, що центр Івано-Франківська має, як у Європі бути!”, –коментує ситуацію журналістка телеканалу 1+1 Алла Пас.

Читайте також: Німецький досвід – для франківських дверей

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!