Місто без “віходків” – не європейське місто, – Руслан Марцінків

 • Сьогодні, 24 листопада, в Івано-Франківську розпочалось засідання виконавчого комітету міської ради. Першим питанням порядку денного став звіт про роботу Управління транспорту та зв’язку.

  Як повідомив його начальник, Олег Ганчак, загальна кількість транспортних автобусів, які обслуговують міські маршрути, складає 230 одиниць, з них – 18 одиниць великого класу на маршрутах № 22 та № 28. Мережа громадського транспорту нараховує 31 автобусний маршрут та 9 тролейбусних.

  Він також розповів, що до перевізників, які порушили умови договору перевезення, були застосовані фінансові санкції. За звітний період роботи управління на перевізників було складено 130 актів про порушення умов договору на загальну суму 110500 гривень. Перевізниками сплачено в бюджет міста 45 тисяч гривень штрафних санкцій.

  «Двадцять шість років ми ставили туалети на кінцевих зупинках громадського транспорту. І нарешті встановили. Це, можна сказати, свято! І ще туалет має бути в центрі, знаю. Місто без «віходків» – не європейське місто», – висловився міський голова Руслан Марцінків.

  Олег Ганчак також зазначив, що впроваджується система звукового сповіщення про зупинки громадського транспорту, для чого вивчається досвід інших міст.

 • Читайте також: У Франківську почали асфальтувати вулицю Білу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!