Місто, як на долоні: у Франківську відкрили оглядовий майданчик на Ратуші

 • У середу, 23 серпня, в Івано-Франківську відбулося офіційне відкриття оглядового майданчика на міській Ратуші. Перші відвідувачі зможуть побувати там на День Незалежності.

  Урочистості відкрив духовий оркестр, який майстерно зіграв декілька музичних творів. Далі з привітальним словом виступив міський голова Руслан Марцінків. Представник духовенства благословив відкриття туристичної атракції у місті.

  Пропускна здатність майданчика – 15 людей за годину. Вхід платний – 20 грн. Крім квитка, відвідувач отримає магнітик із зображенням ратуші Івано-Франківська. Як сказав мер, частина коштів від продажу квитків йтиме на розвиток ратуші, а інша – на розвиток краєзнавчого музею.

  Збір коштів здійснюватиме КП «Центр розвитку міста та рекреації».

  Відвідувачі оглядового майданчика зможуть сфотографувати неймовірні краєвиди міста. Згодом планується стіни і підвали ратуші наповнити змістом (стіни довкола гвинтової драбини планують прикрасити картинами франківських митців).

  Руслан Марцінків розповів, що колись у підвалах ратуші тримали опришків, то ж було б непогано такі історичні події якось задіяти для туристичної атракції.

  Михайло Смушак у розмові з журналістом “Галицького кореспондента” застеріг, що на ратушу не рекомендують підніматися людям з обмеженими можливостями, серцевими недугами, вагітним жінкам, дітям до 14 років.

  Нагадаємо, в Івано-Франківській міськраді ще у 2011 році вирішили встановити оглядовий майданчик на ратуші. Кожного року його обіцяли зробити, але руки дійшли аж тепер. Також нещодавно мер попросив мешканців “не йти на оглядовий майданчик саме 24 серпня, можна і розтягнути задоволення в інший день. Пропускна здатність 15 людей за годину. Тому не створюйте ажіотаж”, – підкреслив мер.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!