Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня

  • 8 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого комісія призначила на неділю, 25 жовтня 2020 року, місцеві вибори.

    Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України пройдуть в 1441 адміністративно-територіальних одиницях.

    Рішення прийняте комісією на підставі постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року «Про утворення та ліквідацію районів», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад.

    Також комісія врахувала інформацію щодо переліку місцевих рад, надану Міністерством розвитку громад та територій України листом від 6 серпня 2020 року відповідно до постанови ЦВК від 28 липня 2020 року № 148 «Про форми переліків місцевих рад із зазначенням адміністративно-територіальних одиниць, що входять до їх складу».

  • На цих виборах громадяни зможуть змінювати або визначати свою виборчу адресу, щоб проголосувати за місцем фактичного проживання. Ця процедура довготривала, але її не доведеться повторювати перед кожними виборами, якщо людина не змінить місце проживання.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!