Москаль пригрозив франківській фірмі скасуванням тендерів

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль висловив претензії до автодорожньої компанії з Івано-Франківська ТОВ “ПБС” та пригрозив їй скасуванням тендеру.

Про це йдеться в повідомленні на сайті закарпатського губернатора.

“ТОВ «ПБС» виграло тендери на ремонт шести доріг у чотирьох районах Закарпаття, однак досі не приступило до робіт.  До нас постійно звертаються місцеві мешканці з претензіями щодо розбитих доріг, на які виділені кошти і вже проведені тендери, а ми не маємо жодних повноважень змусити підрядника почати роботи. Тому офіційно попереджую керівництво ТОВ «ПБС», що якщо компанія протягом тижня не почне ремонт, тендери будуть скасовані у відповідності до Господарського кодексу України”, – пише Москаль.

Натомість у прес-службі ПБСу пояснюють, що тендер відбувся лише нещодавно та не підписані всі договори по ремонту доріг.

“Підписавши відповідні угоди «ПБС» готується до виконання робіт. Та передчасно приступати до ремонту, не маючи на це всіх дозвільних документів, а зокрема ордеру про початок робіт ми не можемо, це є незаконно. Як тільки ми отримаємо всі документи, одразу ж почнемо ремонтувати вказані дороги”, – повідомляють у компанії.

Нагадаємо, Жителі Косівщини перекрили дорогу Криворівня-Чернівці

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!