МВК та франківські патрульні розійшлись у думках щодо КПП Гавриляка

 • Сьогодні, 6 грудня, в Івано-Франківському господарському суді продовжився розгляд справи “Фріс проти Гавриляка”. Мова йде про парковку на вулиці Старозамковій.

  Про історію цієї справи читайте детальніше у нашій статті “Паркування з перешкодами”.

  Представник позивача Владислав Хемич розповів, що, за словами Гавриляка, він втратив оригінали актів при переїзді.

  Інший представник позивача, Ігор Фріс, додав, що підстав для залучення третьою стороною міського виконавчого комітету (про що йшлося на попередньому засіданні) наразі немає.

  За словами судді Лариси Неверовської, докази, надані суду, містять різну інформацію про те, на чиєму балансі знаходиться КПП. Мова йде про документи від МВК та управління патрульної поліції.

  Так, згідно відповіді виконавчого комітету на адвокатський запит “замовником робіт зі встановлення в’їзного та виїзного терміналів по вулиці Старозамковій є Івано-Франківська міська рада, розпорядником коштів – департамент транспорту та зв’язку МР”. А в такому ж документі від управління патрульної поліції міста сказано наступне: “перевіркою встановлено, що даний пристрій було встановлено приватним підприємцем Гавриляком”.

  Зазначимо, що встановлення пристрою відбулось у травні поточного року, а Микола Гавриляк виграв тендер аж через три місяці – у серпні.

  Суддя також запитала захисника відповідача, чому він не долучив свої запити до матеріалів справи, а лише відповіді на них. Іван Пасічняк сказав, що не вбачав у цьому необхідності. Суддя на це відповіла, що на майбутнє це потрібно робити – для повноти доказів.

  13236125_999390513472456_350325325_n-800x600-800x600-1

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!