Митники затримали калушанина, який перевозив “шпигунські” ручки

 • Цієї ночі, 1 вересня, на митному посту “Лужанка” Закарпатської митниці зафіксували спробу ввезення в Україну підозрілого товару.

  Повертаючись через українсько-угорський кордон на легковому автомобілі марки Mercedes Benz моделі Sprinter, 37-річний українець в зоні митного контролю обрав «зелений коридор», тим самим декларуючи, що нічого прихованого або забороненого не переміщує.

  Та, за попередньою інформацію від правоохоронців УСБУ в Закарпатській області у транспортному засобі можливе незаконне ввезення підозрілого товару. Відтак, мікроавтобус перевели із зеленого коридору в червоний для проведення митного огляду спільно з працівниками ДПСУ.

  Унаслідок поглибленого огляду багажного відсіку автомобіля серед особистих речей водія виявили  дві коробки з 15 предметами, схожими на кулькові ручки зі вмонтованою на них мікрокамерою та USB-роз’ємом в окремій коробці кожна, різних моделей, а саме: Business Portable Recorder 6 (4 шт), Digital Video Recorder (4 шт), Business Portable Recorder 5 ( 1 шт) та – gg#578 (6 шт).

  Тож, у діях жителя Калуша вбачаються ознаки ст. 201 ККУ. Наразі митниця направила повідомлення у правоохоронний орган для належного реагування. Предмети правопорушення вилучені до з’ясування всіх обставин.

  Читайте також: Митники України назвали найпоширеніші контрабандні товари

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!