На Бюджет участі в Калуші подали 24 проєкти

Нещодавно завершився термін подачі проєктів на конкурс Бюджету участі в Калуші.

Як повідомив начальник відділу внутрішньої політики Калуської міської ради Тарас Нижник, автори подали 24 проєкти.  З них 19 — вже оприлюднені, ще п’ять — повернули на доопрацювання і їх покажуть згодом, пишуть “Вікна”.

Окрім того, ще чотири проєкти автори з технічних причин не змогли подати вчасно. 3 серпня відбулося засідання комісії Бюджету участі, і їм дали можливість подати свої ідеї до 5 серпня включно. Так, цього року в конкурсі Бюджету участі, вірогідно, братимуть участь 28 проєктів. Із них 17 — великі (з бюджетом до 500 тис. гривень).

Конкуренція між великими проєктами обіцяє бути запеклою. На їхню реалізацію у бюджеті міста на наступний рік заклали 1,5 млн гривень, тож, переможцями можуть стати три, від сили — чотири проєкти (якщо в переможців буде суттєво менший за верхню межу бюджет).

Також подали вісім малих проєктів (із бюджетом до 250 тис. гривень). Серед них конкуренція буде меншою, адже на їхню реалізацію закладають 1 млн гривень, а отже переможцями можуть стати як мінімум чотири такі проєкти.

Цього  року у зв’язку зі створенням Калуської об’єднаної територіальної громади вперше конкурс проводять серед мініпроєктів — з бюджетом до 165 тис. гривень, які будуть реалізовані на території сіл громади.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!