На Івано-Франківщині перевірили ресторани, в яких проводили масові заходи

 • Ситуація з поширенням COVID-19 в Україні залишається напруженою, особливо в деяких регіонах. Так, станом на вчорашній ранок на Івано-Франківщині зафіксували 138 нових хворих.

  Представники центральної та місцевої влади закликають жителів області та суб’єктів господарювання до неухильного дотримання вимог карантину. До стрімкого зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію призводить, головним чином, порушення карантинних обмежень та протиепідемічних вимог.

  За цих обставин фахівці головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області щоденно, і у вихідні дні, проводять моніторингові відвідування цілого ряду підконтрольних об’єктів з метою перевірки дотримання протиепідемічних заходів.

  Нагадаємо, що відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 03.08.2020 року, в Тисменицькому районі та місті Івано-Франківську встановлено «помаранчевий» рівень епіднебезпеки, який передбачає ряд заборон, зокрема:

  – проведення масових заходів за участю більше ніж 100 осіб та більше однієї особи на 20 кв. м площі будівлі або території, де проводиться захід;

  – діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;

  – робота після 24-ї та до 7-ї години розважальних закладів та закладів  громадського харчування;

 • – діяльність спортивних залів, фітнес-центрів та інші.

  Протягом минулих вихідних (8-9 серпня) фахівці Держпродспоживслужби провели моніторингові перевірки закладів громадського харчування області. Перевірили 268 закладів, з яких працювали 213. Масові заходи проводились в 97 закладах, порушення протиепідемічних вимог виявили в 38 з них (39 відсотків).

  Весілля проводили в 44 закладах, з них в 27 випадках зафіксували порушення протиепідемічних вимог (61 відсоток).

  Читайте також: Україна та Прикарпаття знову оновили антирекорд із кількості хворих на COVID-19

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!