На Івано-Франківщині проведуть тендер на закупівлю ще 14 шкільних автобусів

Районні відділи освіти отримали 26 нових шкільних автобусів, закуплених за кошти міністерства освіти та науки України, міських та районних бюджетів.

Директор Департменту освіти та науки Віктор Кімакович, розповів про те, що ці шкільні автобуси були куплені в рамках тендеру, який виграв Луцький автомобільний завод, який випускає автобуси різних модифікацій марки “Богдан”. “Вартість одного автобусі складає 1 млн 400 тис грн”, – зазначив він.

DSC_0495

Автобуси були придбані в рамках програми “Шкільний автобус”, яка стартувала ще в 2003 році. За даними Департаменту освіти Івано-Франківської міської ради, на сьогодні 96,1% учнів та 57,8% педагогічного колективу забезпечені безкоштовним підвезенням.

Всі автобуси знаходяться на гарантії виробника, який запевняє, що автобуси будуть працювати справно протягом двох років, або до перших 100 000 к/м пробігу.

“Ми плануємо провести новий тендер за закупівлю ще 14 шкільних автобусів. На жаль, поки терміни не відомі, оскільки очікуємо  на кошти з державного бюджету”, – додав Віктор Кімакович.

Нагадаємо, що районні відділи освіти Прикарпаття отримали 26 новеньких шкільних автобусів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!