На Калущині пожежники врятували від вогню 30 гектарів зерна

3 серпня о 13:38 на пункт зв’язку ДПРЧ-6 м.Калуш надійшло повідомлення про пожежу в с.Збора Калуського району – на відкритій території горіла скошена стерня.

Внаслідок пожежі вогонь знищив 300 м.кв. поля. Завдяки оперативності пожежно-рятувальних підрозділів врятували майже 30 га зернових культур на поряд розташованому полі.

Рятувальники закликають утримуватися від випалювання стерні, сухої трави, поживних залишків соломи на полях, адже це може призвести до пожеж на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках.

Це завдає державі великі матеріальні та економічні збитки. Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, потрапляє до населених пунктів, що викликає масове незадоволення громадян, алергічні захворювання, завдається шкода навколишньому середовищу.

Палити, розводити багаття, застосовувати відкрите полум’я на хлібних масивах та поблизу них, а також біля скирт соломи та сіна заборонено. Дорослі повинні подбати, щоб діти не бавилися з вогнем поблизу хлібних масивів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!