На Прикарпатті розпочався фінал чемпіонату України з авторалі

 • Сьогодні, 6 жовтня, у місті Снятин розпочався фінальний етап Чемпіонату України з авторалі.

  Учасники ралі “Трембіта” відправились долати перші “бойові” кілометри. Головною особливістю 5-го етапу Чемпіонату вже традиційно є слизьке гравійне покриття, що не пробачає пілотам та штурманам жодних помилок.

  За словами організатора змагань, президента Прикарпатського Автомобільного Клубу Олександри Кодак, конфігурація траси 2018 року дещо змінилася і приготувала спортсменам нову спецділянку “Прутівка” довжиною 4,5 кілометри.  Її учасники долатимуть двічі – одразу після урочистого відкриття.

  Загальна довжина траси – 211,16 кілометри,  110,12 з яких – “бойові”.

  Одразу після проїзду стартової арки екіпажі вирушили на проходження першої спецділянки. 7 жовтня на спортсменів чекає повний день змагань ралі “Трембіта” 2018, після чого о 18:00 Україна дізнається прізвища чемпіонів по класах сезону-2018.

  Опис траси змагань:

  • Загальна довжина СД: 110,12 км
  • Загальна довжина маршруту: 211,16 км
  • Загальна кількість спецділянок: 10
  • Загальна кількість секцій: 7
  • Загальна кількість Днів: 2

  Чемпіонат України з ралі – це класичне ралі, що передбачає змагання екіпажів на дорогах загального користування, перекритих для громадського транспорту та людей на час проведення перегонів. У різні роки Чемпіонат України з ралі включав від 5 до 7 етаів, що проходили на трьох типах покриття: асфальт, гравій та грунт. Географія змагань 2018 року охоплює Трускавець (Львівська область), Умань (Черкаська область), Київ, Херсон, Снятин (Івано- Франківська область).

  Нагадаємо, Прикарпатська спортсменка здобула бронзову медаль на чемпіонаті світу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!