На Прикарпатті вчителі за власні гроші ремонтують ліцей

 • Верховинський ліцей № 1 потребує капітального ремонту. Ремонтні роботи у навчальному закладі не проводилися упродовж 15 років.

  Про це в ефірі “Суспільного Карпати” повідомила директорка ліцею Оксана Волинюк.

  “У нас в критичному стані спальні корпуси, в яких від понеділка до п’ятниці проживають діти. Вони не мають змоги добиратися додому щодня. У ліцеї переважно навчаються діти, яким треба до школи йти півтора кілометра по горах. Вони фізично не можуть подолати такий шлях. Також потребують оновлення харчоблок, сантехніка. Якщо скласти кошторис, то не знаю, чи нам було би достатньо одного мільйона гривень, аби зробити якісний ремонт у школі. Кожного року складаємо кошториси. Але, якщо немає коштів у районі, то ніхто нам не допоможе”, – сказала Оксана Волинюк.

  Як розповіла директорка Верховинського ліцею № 1, необхідні роботи у закладі змушені проводити на пожертви його працівників. Зокрема, таким чином зробили пожежну сигналізацію в одному з корпусів ліцею.

  За словами Оксани Волинюк, із першого вересня за парти у ліцеї сіли 377 учнів, 185 із них проживають у пришкільному інтернаті. У період дії карантинних обмежень заклад заборонили відвідувати батькам. Для тих, хто перебуває у пришкільному інтернаті, облаштували ізолятори на випадок захворювань, забезпечили дезінфікаторами і засобами захисту.

  Нагадаємо, у Франківську будівництво дамб перенесли на невизначений термін

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!