На Прикарпатті знайшли велику партію підроблених ліків

 • В межах кримінального провадження завдяки спільним та злагодженим діям оперативних працівників кримінальної поліції ГУНП в області, колег з управління захисту економіки, СБУ в області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури на підставі ухвали слідчого судді провели спільний обшук у господарських будівлях у с. Гончарів Тлумацького району, де знайшли й вилучили велику партію фальсифікованих ліків та обладнання.

  Під час проведення обшуку знайшли та вилучили великі партії нерозфасованих лікарських засобів різних фармацевтичних торгових виробників, упаковочний матеріал: фольгу, капсули, пристрій (станок) для механічної упаковки таблеток, аркуші з голограмами різних фармацевтичних торгових марок, наклейки на лікарські засоби та інше обладнання, яке використовували для виробництва фальсифікату.

  До переліку підроблених ліків увійшли такі популярні препарати, як «Циприкол» «Амізон», «Ротокол», «Кратал», «Cipro Floxacin» «Наотролін», «Бімитол», «Gripex Noc» та багато інших препаратів, навіть «Вазелін». Також знайшли та вилучили пакувальні матеріали: рулони фольги з різними написами назв ліків, прозорий блістерний пластик та інше.

  За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 321-1 (фальсифікація лікарських засобів чи обіг фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.

  Такі дії зловмисників, відповідно до санкції статті, караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією фальсифікованих лікарських засобів, сировини, обладнання для виготовлення “ліків” та майна. Триває слідство.

 • До теми: Ліки для українців немає кому закупити.

  1 2 3 4 5 6

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!