На Прикарпатті з літаків розкидатимуть вакцину проти сказу

 • Сьогодні, 7 вересня, розпочалась пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

  Триває кампанія на території Долинського, Рожнятівського, Надвірнянського районів і Болехівської та Яремчанської міських рад.
  Приманки з вакциною розповсюджуються шляхом розкидання з авіатранспорту над лісовими та польовими угіддями, поза межами населених пунктів.

  Заплановано розкидати 65 тисяч доз вакцини, повідомляє головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

  Кампанія проводиться під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. Заходи здійснюються відповідно до положень міжнародної угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України й Міністерством сільського господарства Угорщини щодо виконання Програми боротьби зі сказом на території України у 2018-2020 році.

  Приманка з вакциною – цілком безпечна для людей і тварин, вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна.

  Прохання до жителів області:

  • при виявлених подібних приманок – не брати їх руками й не переносити з місць розкладання;
  • якщо приманка випадково потрапила на території особистого селянського господарства – прохання перенести її (в рукавицях!!) за межі господарства, де її може спожити дика тварина.

  Пізніше – з 9 вересня 2020 року – з Коломийського аеродрому буде проводитись розповсюдження приманок на решті території області.

  Нагадаємо: В Україну доставлять вакцину від коронавірусу, щойно вона з’явиться на ринку — Степанов

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!