На Рогатинщині відкрили меморіальну дошку Андрію Білоусу

 • Вчора, 31  січня,  на подвір’ї школи села Пуків, Рогатинського району, відкрили меморіальну дошку Андрію Білоусу, який більше року тому загинув в зоні АТО.

  Він загинув 31 жовтня 2014 року, на фронті у бою з окупантом.  Ініціаторами її спорудження виступили попередній сільський голова Пукова Любомир Тичківський і місцевий підприємець Володимир Горбусь, який виготовив пам’ятний знак за власні кошти. Повідомляє Рогатка.

  DSC_5931а

  Брат загиблого Микола та сільський голова Мирослав Томашівський зняли полотно із пам’ятного знака, а отець  Ігор Наритник освятив його і відслужив поминальну панахиду.

  Перед присутніми виступили голова РДА Надія Цимбаліста, заступник голови районної ради Олег Вовкун, голова районної організації НРУ Вікторія Тимків.  Вони наголосили, що меморіал щоранку зустрічатиме дітей дорогою на навчання і виховуватиме патріотизм молодого покоління та спонукатиме схилити голову перед подвигом захисника України.

  DSC_5945а

  Учениця школи прочитала поезію про Героя, написану місцевою поетесою Галиною-Ольгою Могилою, а директор ЗОШ Зіновія Белей акцентувала, що завдяки пам’ятній дошці Андрій повернувся у рідну школу і надихатиме дітей рости щирими, добрими та чуйними.

  Делегація села Чесники, очолювана головою сільради Олегом Нагірняком, поклала до меморіалу квіти, а школярі з Пукова прочитали власні вірші про любов до України, повагу військовим, віру у перемогу. У селі переконані, що ця пам’ятна дошка нагадуватиме всім  поколінням про самовідданий подвиг Андрія Білоуса, а пам’ять про Героя назавжди залишиться у серцях людей.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківську поховали воїна АТО Григорія Семанишина.

  JLLyCRel7AI DSC_5929а DSC_5928а DSC_5926

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!