Нагорода “За гідність та патріотизм” знайшла своїх Героїв у Франківську

  • 19 лютого в обласному центрі Прикарпаття відбувся благодійний концерт на пошану полеглих під час Революції гідності. Перед виступом відбулася урочиста церемонія нагородження бійців та волонтерів державними нагородами.

    Зокрема, високою відзнакою та пам’ятною медаллю «За гідність та патріотизм» були нагороджені прикарпатці  Тарас Масляк (головний лікар Івано-Франківської міської клінічної лікарні), Арсен Мартинюк (волонтер, займається перевезенням тіл загиблих воїнів з передової) та Ігор Сорокопуд (військовий комісар Івано-Франківська).

    Своєю чергою, міський військовий комісар відзначив нагородою полковника Ігора Ільківа, якому була вручена відзнака від Архиєпископа і Митрополита Львівської УГКЦ Ігоря (Возьняка).

    Після цього, власне, відбувся концерт на пошану полеглих під час Революції гідності за участю «Арт-десанту волонтерів».  Мова йде про лідера рок-гурту «Фата Моргана» Ігора Романіва, фольк-тріо «Гонта», шансоньє Люцину Хворост, бандуристку Світлану Мирводу, кобзара Василя Лютого, гітариста-віртуоза Сергія Шматко, співачку, композитора і виконавицю, заслужену артистку України Лесю Горову та багато інших, який виступали цього вечора на сцена Народного дому, що по вулиці Шевченка.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!